Aila Roberta Lopes: “Oleme nüüdseks juba 6 kuud abielus ja meie elus on palju armastust ja lõbu, oleme väga õnnelikud!”

„Unistuste printsessi“ saates vaba miljonäri kehastanud Belgia ärimehe Dimitri Janssensi abikaasa Aila Roberta Lopes, õhkab õnnest ning räägib Gossip.ee-le, et nende abielu sujub hästi ja nad on väga õnnelikud: “Oleme nüüdseks juba 6 kuud abielus ja meie elus on palju armastust ja lõbu, oleme väga õnnelikud.“

„Tütreke Monalize muutub iga päevaga üha kaunimaks ja õnnelikumaks, ta naerab kogu aeg,“ räägib Aila enda ja Dimi pisitütrest.

Küsisime aga kuidas Aila ja Dimi pojad eelmisest kooselust läbi saavad ning Aila kinnitas, et nad on kui vennad: “Patrick ja Dante on ühevanused (12 aastased -toim.)… nii, et nad saavad hästi läbi ja mängivad koguaeg koos, Dimi poeg Dante elab nüüd samuti koos meiega ja me tähistame seda.“

Pärisime, mis keeles poisid omavahel räägivad ning Aila jutustas, et poisid räägivad omavahel inglise keeles ning, et Aila poeg Patrick õpib juba 4 kuud Belgia koolis, kuid hollandi keelt veel ei räägi.

„Meie maja on väga suur ja kogu aeg on meil sõbrad ja pere külas ning me naudime seda üheskoos,“ räägib Aila, et maja on pidevalt inimesi täis ja igav neil juba ei hakka. Uurisime ka, kas Aila on Belgias kuulus ning ta selgitas, et teda teatakse seal, kuna Dimi on seal tuntud ärimees, mitte aga „Unistuste printsessi“ saate pärast.

Suvel plaanib suur ja õnnelik pere koos aega veeta ja reisida: “Suvel plaanime perega reisima minna, külastame kindlasti Marbellat ja kes teab, äkki ka Eestit. Ei tea, kas tüdrukud tapavad mu seal ära?“ esitab Aila naljatades küsimuse.


Tags assigned to this article:
Aila Roberta LopesDimitri Janssens

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service