Margus Lepa Gossip.ee-le: Mul on üsna suur huvi vaba aja vastu, aga selleks jääb kole vähe aega

“Viimased uudised näpin internetist südaöö paiku, tihtipeale piilun nelja tuuris öösel asjad üle. Raadiosse saabun veidi pärast seitset hommikul…,” kirjeldab oma tööpäeva Nõmme Raadio boss Margus Lepa. Suuri tulevikuplaane Kiirena üle-Eestilise tuntuse saavutanud mees ei pea, sest usub, et see ajab ka Vanajumala enda naerma. Margus Lepa räägib Gossip.ee-le, et tema tööpäevad on kiired ning rutiinsed ning et kõige enam on tema viimase aja huviks-hobiks “vaba aeg”!

Margus Lepa, kirjeldage palun ühte tööpäeva Nõmme Raadios?
Viimased uudised näpin internetist südaöö paiku, tihtipeale piilun nelja tuuris öösel asjad üle. Raadiosse saabun veidi pärast seitset hommikul, esimene asi on arvuti käivitamine ja öösel saabunud ja enda saadetud meilide allalaadimine, neid nii paarkümmend. Siis alustan ka saatekonspekti koostamist, telefoni/Skype/MSN/jne suhtlust ja internetist uudiste otsimist ja tegelen kõrvaltegevustega, mis otsest raadiotööd ei puuduta.

Paralleelselt sellele salvestan ühe-kaks saadet teiste saatejuhtidega ja monteerin need eetrikõlbulikuks, loen sisse suvise järjejutu mõne osa ja monteerin selle, mõnikord teen ka mõned kõllid sõpradele. 11.40 võtan tassi kohvi jahtuma ja võtan internetist viimast. 11.55. kallan kohvi kurku ja mõni minut hiljem istun mikrofoni taha. Umbes 13.15 lõpetan saate ja hakkan seda kokku kirjutama ja kodulehe tarvis ette valmistama, samal ajal vastan ka mõnele telefonikõnele. Umbes 14.00 võib keegi saabuda salvestama või kokku saama. Ise vaatan saate ajal saabunud uudiseid üle, monteerin mõnda pooleli jäänud asja ja tegelen kõrvaltegevustega, mis otsest raadiotööd ei puuduta. Umbes 15.00 asun salvestatut monteerima… Edasi on mitmeid tegevusi ettenägematus järjekorras. Kell 19.00 katsun Reporterit vaadata, 21.00 algab AK… siis on tihtipeale mingid dokkarid…

Kas tegelete ka praegu näitlemisega ning kui jah, siis kus esinete ning millistes etendustes?

Esinemistega on ühel pool. Paus on liiga pikk olnud ja huvi suhteliselt kadunud.

Millistes rollides-etendustes olete osalenud peale kuulsusrikka Kiire rolli “Kevades”, “Suves” ja “Sügises”?

Pisikest pudi-padi ju on, aga – kes seda mäletab ja mida see ütleks.

Kuidas meenutate “Sügise” võtteid Toris, kus toimus kõrtsistseen, milles Lible kutsus kõiki tänavalt Kiire kulul sööma-jooma?

Eks ta natuke ülejala oli…

Kas olete mänginud ka oma näitlejatarist ema Astrid Lepaga koos mõnes etenduses?

Ei.

Kui käite tänaval või sõidate mõnes ühissõidukis, kas tuntakse teid kui “Kiirt” ära ning tullakse juurde, et jutulõnga üles võtta?

Või „jutulõnga“… poeetiliselt öeldud. Kui tullakse, siis enamalt jaolt seosetut möla ajama.

Tooge ära mõni põnev lugu seoses teie “Kiire” rolliga?

Pole.

Kas mängiksite ka praegu mõnes filmis või (tele)lavastuses, kui pakkumine tehtaks?
Kahtlen kõvasti. Mul peaks sel juhul asja vastu ikka päris tõsine huvi olema. Ja töötingimused peaksid samuti tasemel olema. Kord-paar aastas on ikka pakutud ka midagi, aga – anna neile andeks, nad ei tea, mida nad teevad.

Milline oleks teie unistuste roll?

Mida aasta edasi… enam ei ole.

Teie lemmiksöök ja jook ning äkki on teil ka mõni omaleiutatud söögi või joogi retsept, mis hästi välja tuleb ning jagaksite seda Gossipi lugejatega?
Kogu mu päev koosneb rutiinist, ka söömise koha pealt. Ja nädala sees söön ma hommikul kaks võileiba pärastlõunal omakeedetud ja –leiutatud suppi ja päris õhtul… ei oskagi peast öelda, vist mingi võileiva või…

Kas usute horoskoope ning kes te tähtkujult olete?

Ei usu, aga ei kahtle ka võimaluses, et horoskoobid kehtivad. Kui päike loojub, põhjustab see ju inimeste massilise uinumise. Kui päike praktiliselt ei loojugi, võeakse tule ümber napsi ja aetakse loba. Kui öö on kõige pikem, tuleb Jõuluvana… seoseid ju on. Kaalud, Madu…

Teie huvialad?
Tegelikult on üsna suur huvi vaba aja vastu, aga selleks jääb kole vähe aega.

Teie perekond ja lapsed?
Olemas!

Tulevikuplaanid?

Kuidas ajada naerma Vanajumal? Räägi talle oma homsetest plaanidest.

Kellest või millest unistate kõige enam?
See loll elu võiks otsa saada.


Tags assigned to this article:
Astrid LepaKiirMargus LepaNõmme Raadios

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service