Carl Danhammeri sõber Vesa Keskinen sai vale dieeditamise tõttu aneemia

Soome külakaupmees Vesa Keskinen on Hamamat Montia unustanud ning armastuse lainel puhuvad uued tuuled. Vesa Keskinen soojendas suhted brasiillannast Nataliaga, kes peagi ka Soome tuleb. Keskinen otsustas enne Natalia küllatulekut oma välimust kaalulangetamise näol kohendada, kirjutatakse MTV3-es.

“Alustasin kehakaalu langetamist umbes nädal aega tagasi, kui Natalia Soome tulek kindlaks sai. Eesmärgiks on lahti saada 20-st kilogrammist enne jaanipäeva,” ütleb uuesti armunud Vesa Keskinen.

Keskinen on aga juba praegugi väga heal järjel kaalulangetamise osas.

“Nüüdseks on langenud juba 6kg, aga suurem osa neist on vedelikku ning see langebki kõige kiiremini.”

Kaalunumbri vähendamine on Keskinen´i jaoks juba tuttav teema, kuna ta on varasemalt kaotanud suuri koguseid.

“Eelmisel kevadel kaotasin paari kuuga 28kg oma dieediga, mis põhines Atkins´i dieedile ja vesipaastu kombinatsioonile. Tulemuseks sain aneemia pealekauba.”

“Kaalunumber algab veel number 1-ga, aga eesmärk on, et see algaks 8-ga. Natalia ei taha, et oleksin Mr Luu, mida olen korra isegi olnud, mis siis, et kaalu oli koguni 86kg. Tema arvates peab mees olema ikka mehemõõtu – turvaline – mitte mingisugune lilletokk.”

Keskinen langetab seekord kaalu vitamiinitablettide abil.

“Seekord olen kaalulangetamise jaoks valmis soetanud rauatabletid ja mitmeid vitamiine. Atkinsi dieedis on kõige tähtsam süsivesikute ja alkoholi kogus. Vahel on lubatud tilgake kuiva veini, aga muidu peab üldiselt kork ikka kinni olema.”

Keskinen suhtles brasiillannast Nataliaga juba enne ghanalasest Hamamat Montia´ga. Hamamat´i ja Vesa suhe on lõppenud ning mehe ja Natalia suhe on uuesti soojenemas.

 

Loe lisaks:

Carl Danhammeri sõber Vesa Keskinen läks ghanalasest Hamamat Montia´st lahku

Carl Danhammeri sõbral Vesa Keskinen´il juba uus brasiillasest naine

 Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service