Karin Jarvet võitles enneaegselt sündinud poja elu eest

Kaks kuud enne prognoositud aega sündis Karin (31) ja Hanno Jarveti (33) pisipoeg Karl, kes oma esimestel elupäevadel pidas maha karmi lahingu elu ja surma vahel.

Miss Eesti 1998 Karin Jarvet (endine Laasmäe) meenutab, kuidas ta jäi natuke üle kuu aja tagasi töölt lapseootuspuhkusele, et valmistuda poja sünniks, veeta rohkem aega abikaasa ja lähedaste seltsis, kirjutab Kroonika.

Kuid juba järgmisel päeval Karini tervis halvenes ning ta viidi kriitilises seisus haiglasse. Kaalul olid nii Karini kui tema poja elu.

“Läksin neljapäeval arstile ja mulle tehtud rutiinkontrollis avastati, et vererõhk on väga kõrge, ning mind suunati haiglasse uuringutele. Edaspidi toimus kõik turbokiirusega, kuniks ainuke võimalus meie mõlema elu päästa oli rasedus lõpetada,” meenutab Karin.

“Lisaks kõrgele vererõhule tuli kopsu vesi. Diagnoosiks pandi preeklampsia. Uuringud näitavad, et seda esineb 14% esmasünnitajatel. Lihtsalt alati tahaks ju loota ja mõelda, et sinuga sellised asjad ei juhtu. Minu enesetunne oli suurepärane, kuniks see üleöö muutus.”

Karin alles toibub suurest šokist. Alanud nädalal pääseb Karin lõpuks oma beebiga haiglast koju.


Tags assigned to this article:
Hanno JarvetKarin JarvetKarin Laasmäe

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service