Victoria Beckham’i tütarlapsele mõeldud lemmiknimed said koerad endale

Sel suvel sünnib David ja Victoria Beckham’i perre väike tüdruk, kuid mitmed pere tütarlapse lemmiknimed on nende koerad juba endale nimeks saanud.

David ja Victoria Beckham murravad pead selle üle, mida tulevasele tütrele nimeks panna. Poegade nimed Brooklyn, Romeo ja Cruz ei ole just kõige tavalisemate nimede killast, viidates ühele New Yorgi linnaosadest, William Shakespear’ile ja kristluse esisümbolile. Seetõttu võib eeldada, et maailmakuulsad vanemad ei pane ka tütrele kõige traditsioonilisemat nime.

Victoria Beckham on öelnud, et tahaks tütart nimega Luna, mis hispaania keeles tähendab “kuu”. “Ma armastan seda nime. Ma tean, et see on tüdruku nimi, nii et ehk siis järgmine laps,” ütles ta aastal 2004. Uudisteportaali Mail Online andmetel pani David Beckham’i jalgpallikolleeg Frank Lampard selle nime oma vanemale tütrele.

On räägitud ka sellest, et Victoria’l oli plaanis tütrele nimeks panna moemaailma kahe suurima ikooni järgi kas siis Coco või Twiggy, kuid ka need nimed ei tule enam kõne alla. Pärast kolme poega andis peatne nelja lapse ema alla ning kaks tema koertest said lemmiknimed endale.

 


Tags assigned to this article:
David BeckhamVictoria Beckham

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service