Briti kuningliku pulma külalised said 22 lehekülje pikkuse etiketijuhendi

Prints Daniel käib juba “printsikoolis”. Nüüd tuleb lisaks sellele koos abikaasa kroonprintsess Victoria’ga etiketikool läbi teha. 22 lehekülge pikk etiketijuhend, mis saadeti 1900-le prints William’i ja Kate Middleton’i pulmakülalisele keelab näiteks pulmas valget, elevandiluu või kreemjat värvi rõivaid kanda, kirjutab Atonbladet.

 

Etiketijuhendis on muuhulgas kirjeldatud teejoomise kunsti ning kuidas teetassi õigesti käes hoida. Külalistele, kelle hulka kuuluvad näiteks Sir Elton John ning Victoria ja David Beckham, on teada antud, et mobiiltelefonid peavad olema välja lülitatud. “Etikett on väga tähtis ning teatud külalistele võib see olla kui miiniväljal jalutamine,” ütleb kuninglikus palees töötav isik ajalehele Daily Mirror.

Külalised peavad Westminster Abbey’s kohal olema 20 minutit enne tseremoonia algust ja jumal halastagu selle peale, kes kuninganna Elisabeth’i ees ei kummarda. “Kui kuninganna kirikusse siseneb, peavad kõik tema kohalolekut austama kas siis kummardades või kniksu tehes. Kuningannat kohates peab ootama, et tema esimesena käe välja sirutaks. Teda tuleb kõnetada “Tema Majesteet”,” ütleb etiketiekspert Jean Broke-Smith.
Ka kelnerid, kes pulmakülalisi teenendavad, on saanud täpsed instruktsioonid selle kohta kuidas ennast üleval pidada. Mitte mingil juhul ei tohi nad kuningannale või mõnele teisele kuninglikule kõrgusele silma vaadata.

 Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service