Iltalehti moetoimetus elas ennast näitlejanna Maria Sid’ i peal välja

Näitleja ja saatejuhina tuntud soomlanna Maria Sid´il tuleks lõpuks ometi unustada viinerit meenutavad riietusstiilid ja õppida riietuma väärikamalt. Iltalehti tuli lagedale parajalt mahlase kommetaariumiga, kus võeti 5 erinevat, kuid samalaadsete apsudega pilti ette.

Iltaleht ei hoidnud sõnu tagasi ning lasi Maria Sid´i stiili kohta kogu oma auru välja.

Esimest fotot peetakse kohutavaks! Esiteks, retuuse võiks kanda sedasi, et need ulatuksid vähemalt pahkluuni, mitte põlvedeni. Ja teiseks, kui ei ole tegemist kahemeetrise gasellisäärse naisega, ei tasuks kanda selliseid baleriini kingakesi, millel on pahkluu ümber kinnitus.

Teine pilt meenutab sõna otseses mõttes ärapakitud viinerit. Kui kohtutakse presidendiga, võiks paljastatud keha olla minimaalselt.

Kolmandal pildil oleva soengu ja meigiga tabab Maria otse naelapea pihta: kohevad ja laines juuksed, tume silmameik sobivad talle hästi. Riietusstiili puhul on aga jällegi veidi vajaka jäänud: imeliku korsettkeidi alumine osa on kuidagi liiga lühike.

Marial on tobe harjumus valida endale hirmus kitsaid ja liibuvaid riideid. Neljanda riietuse puhul võiks dekoltee avatus olla veidi kitsam, et ei tekiks väljapunnitav efekt. Mariat võiks teinekord näha ka muus toonis, kui ainult mustas.

Jussi gala õhtujuht Maria säras mustas õhtukleidis ja silmapaistva meigiga. Viiendal pildil olev dekolteeava oli taas liiga silmapaistev, eriti saatejuhi jaoks. See kleit sobib Mariale aga märksa rohkem, kui eelnevad kitsalõikelised, milles naist enamjaolt näha saab.

Mida teie arvate, kas Iltalehti läks natuke liiga kriitiliseks ja isiklikuks?

 


Tags assigned to this article:
Jussi GalaMaria Sid

Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service