Soome modell Anne Kukkohovi valiti Reeboki uueks reklaamnäoks

Soome päritolu modell Anne Kukkohovi, kes on töötanud modellina Inglismaal, Jaapanis, Saksamaal kui ka Rootisis, pääseb nüüd Reeboki uueks reklaamnäoks. Anne poseerib piltidel paljastatud kehaga nagu tegi seda ka eelmine Reeboki modell Helena Christensen, kirjutab MTV3.

 

Spordifirma Reebok soovib oma uue julge reklaamiga erineda teistest konkurentidest. Reeboki turundusjuht Jarno Kukila sõnul on Anne Kukkohovi täiuslik reklaamnägu Reeboki EasyTone-toodetele.

“Anne sportlikkus, eluviis, välimus ja tuntus klapivad kokku suurepäraselt EasyTone´i konseptsiooniga,” kirjeldab Kukila.

Rahvusvahelistel turgudel on olnud Reeboki reklaamnäoks ka modell Helena Christensen, kelle julged alasti reklaamfotod avaldasid muljet ning tähelepanu igas maailma nurgas.

“Kas Anne teeb samasuguseid pilte kui Helena, jäägu veel saladuseks. EasyToneilt on kogu aasta jooksul igasugust uut ja huvitavalt tulemas,” vihjab Kukila.

Anne Kukkohovi kuulub kindlalt moe- ja modellimaailma, aga ka sport ja tervislik heaolu on talle tähtsad tegurid. Kukkohovi on väga põnevil EasyTone kampaaniast, kus ta saab tuua esile oma sportlikku külge.

“Soovin, et eriti just noored naised hoolitseksid enda eest. Tahaksin enda ja blogi kaudu inspireerida naisi,” ütleb Kukkohovi.

 Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service