Carola Madis käib Black Eyed Peas’i Printz Boardiga. Carola Gossip.ee-le: Ühel hetkel avastasime, et oleme iga päev koos

Los Angeleses resideeruva reporter Carola Madise (24) elus puhuvad uued tuuled. Carola on armunud Printz Board’ i (38), kes on bändi Black Eyed Peas klahvpilli ja trompeti mängija, muusikaline direktor ja produtsent. Printz on bändile teinud näitkes sellised lood nagu “Don’ t phunk with my heart”, “Where is the love”, “Missing you”.

Carola Madis, kes viimased kaks ja pool aastat on elanud Californias, on leidnud endale armsama. “Oleme suht iga päev koos,” räägib Carola Madis Gossip.ee-le. “Meie suhe lihtsalt kujunes aega mööda tõsisemaks, ilma, et me oleks seda isegi tähele pannud. Ühel hetkel avastasime, et oleme iga päev koos olnud ja nii see jäigi. Hoidsime seda suhet tükk aega saladuses, Gossip.ee on esimene väljaanne, kellele me seda üldse tunnistanud oleme.”

Carola avalikustab, et kohtus Printz Board‘ iga LA-s juba pikemat aega elava lauljanna Kerli kaudu eelmisel aastal. “Tutvusime Kerli kaudu, Kerli on temaga koos mõned lood teinud. See oli eelmisel aastal.”

Carola räägib, et ta on Printz’ ile jõudnud juba ka eesti keelt õpetada. “Printz õpib usinasti eesti keelt – natuke juba oskab ja saab aru. Ükspäev rääkis mu emaga telefonis isegi natuke juba eesti keeles,” kiidab Carola kuulsat kallimat ning tunnistab, et nende suhe on tõsine ning isegi vanemad on asjade käiguga kursis. “Olen tutvunud ka tema emaga ja tema vanavanematega. Tõeliselt lahedad ja rõõmsameeldsed inimesed, nendega on väga lihtne läbi saada. Nii et mingit kurja ämma probleemi ei ole hahaha,” viskab Carola nalja.

Printz saatis Carolat ka LA Eesti Majas toimunud Eesti Vabariigi aastapäeva aktusel. “Printz on väga toetav. Ta oli ka Eesti Majas mu kaaslane.” Samuti käidi Black Eyed Peas’ i trummari ja produtsendi pulmas, kus olid kõik bändiliikmed peale Will.I.Ami.  “Tohutult ilus pulm oli, kõik bändiliikmed olid kohal koos oma kaasadega, kaks neist kusjuures ootavad last, nii et bändis on kõik nö pereloomise valmis,” räägib Carola Gossip.ee-le.


Tags assigned to this article:
Carola MadisPrintz Board

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service