Blockfest 2011 esinejate hulgas on auhinnatud artistid: Asa, Paleface ja Jukka Poika

Soome festival Blockfest on taaskord kätte jõudmas. Sellel aastal lubatakse esinejaid rohkem, kui eelmine aasta ning fännidel soovitatakse piltetite müüki ilmumist hoolega jälgida. Eelmise aasta festivalipiletid lõppesid juba eelmüügis, kirjutatab Stara.fi.

Blockfest on hiphop kultuurile omistatud linnafestival, mida korraldatakse sellel aastal 19.-20. augustil Tamperes. Blockfesti eesmärk on muutuda kvaliteetseks iga-aastaseks sündmuseks Soomes, kus ühiste huvide eesmärgil on võimalik näha enneolematuid live-esinemisi.

Eelmisel aastal toimunud festivalil lõppesid piletid juba eelmüügiga otsa.

Rap artist Asa toob sellel korral endaga kaasa üheksaliikmelise meestegrupi. Asa on Emma-, Femma- ja Teosto auhinnatud esineja, kelle uus sooloalbum Jou Jou tõusis kohe peale ilmumist Soome ametlike albumite seas teiseks. Estraadile tõuseb ka Paleface. Paleface on värskelt Emma Galal auhinnatud aasta meessolist, kelle laul Helsinki – Shangri-La tõi mehele edu. Festivalil esineb ka tuntud reggae rütmidega Jukka Poika.

Blockfest korraldatakse neljandat korda ning festival lubab tulla eelmisest võimsam. 

Blockfestil on nähtud varasemalt ka välismaa artiste nagu: Clipse, Capone N´Noreaga ja Freeway & Jake One. Rootsist on käinud Looptroop Rockers ja Adam Tensta.

Blockfesti piletid tulevad müüki kevadel. Ole valmis!

 Reklaam:
Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service