Liis Tappo ja Rene Treial alustavad uut suhet

Ootamatult lahku läinud unelmatepaar Liis (41) ja Rene (51) on otsustanud luua taas perekonna. Nad on oma eelmise suhte alustugedeni läbi raputanud ja leidnud üles selle, mis abielu ja peret tõeliselt koos hoidma peaks.

“Meie vana abielu saigi otsa,” teatab Liis Tappo-Treial nüüd, täpselt viis kuud pärast viimast intervjuud Naistele. “Seda polnud võimalik enam lappida. Tuli teha raske, kuid vajalik otsus – vana lõhkuda. Nüüd alustame täiesti uut suhet, mitte ei püüa taastada vana. Sa ei saa teha radikaalset pööret enne, kui tõmbad oma aja ära elanule oma elus kriipsu peale või alla.”

2. jaanuaril oli Liisi sünnipäev ning Rene viis naise selle ja uusaasta puhul 1. jaanuaril viisakale lõunasöögile. Viisakas lõuna venis aga pikaks ja sügavaks jutuajamiseks. Seejärel hakati vahel uuesti kokku saama, et teineteisega veel samadel teemadel arutleda. “Ma arvan, et me pole terve abielu aja nii pikalt ja sügavalt teineteisega rääkinud kui viimase kahe kuu jooksul,” usub Liis.

Õnneks Liis ja Rene ametliku lahutuseni ei jõudnud. “Omamoodi on see sümboolne, et abiellusime Eesti krooni kehtestamise päeval,” toob Liis veel ühe huvitava paralleeli. “Taaskohtusime Renega uutel alustel 1. jaanuaril ehk euro tuleku päeval. Seega lõppes vana suhe koos Eesti krooniga ja läks üle tugevamaks valuutaks, uude kvaliteeti.”

Loe lisaks:
Lugeja Gossip.ee-le: Vello Väinsalu petab Liis Tappot juba uue silmarõõmu – Ülle-Marika Põldma’ ga

Liis Tappo: “Minu soov on leida oma ellu eneseteostus, mis poleks seotud kellegi teisega”

Liis Tappo-Treial ja Rene Treial läksid peale 18aastast kooselu ning nelja ühist last lahku


Tags assigned to this article:
Liis TappoRene Treial

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service