Romi Hasa: Oma eesmärkide eest tuleb ise seista

“Ei ole vist eluvaldkonda, mille kohta saaksime vastukäivamaid nõuandeid. Ühelt poolt – kui sa ei ole käinud eliitkoolis, õppinud ülikoolis õiget eriala, ei raba suuremat osa ärkveloleku ajast tööpostil ega edene ametiredelil, siis oled (Eesti) ühiskonna tavaarusaama järgi saamatuke,” mõtiskleb Romi Hasa (33) ajakirja Anne&Stiil rubriigis Karjäär.

“Teiselt poolt – raamatulettidelt kaovad soojade saiadena teosed, mis julgustavad kinnijooksnud karjäärimutte silmi avama, Lõuna-Ameerikasse lastekoduõpetajaks suunduma, keraamikuks hakkama või joogasse süvenema. Ehk siis igal moel järele mõtlema, mida sinu hing päriselt teha ihkab.”

“Tõde on nagu ikka kusagil vahepeal. Pole vist päris reaalne, et kogu ühiskond teeb ainult unistuste töid, aga tõesti, mõtle näiteks oma tuttavate peale. Kas kõige agaramad karjääriredelil ronijad on ikka need, kes on kõige rohkem “paigas”, kelle silmad säravad, kelle vaimne ja füüsiline tervis on korras, kelle lapsed, lähedased ja sõbrad saavad piisavalt tähelepanu?”

“Äkki tasub vähemalt üritada argirutiinist korraks kõrgemale tõusta, vaadata oma praegust elu kõrvalt ja mõelda, kas see tundub tasakaalus? Ja mitte mingi umbmäärase ühiskonna, vaid just sinu enda silmis?”

“Üks on kindel: kui sa ise enda eesmärke ei tea ega nende eest ei seisa, siis keegi teine ei tee seda kohe kindlasti.”


Tags assigned to this article:
Romi Hasa

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service