Reklaam:Chelsea Clinton lahutab kuus kuud kestnud abielu?

Bill Clinton kulutas oma tütre Chelsea Clinton’i pulmade peale kuus miljonit dollarit. Pulmadest on möödas vaid veidi üle kuue kuu, kuid Chelsea (30) tahab juba abikaasa Marc Mezvinsky’st (33) ära lahutada. “Chelsea’le ei tundunud see kunagi õige,” ütleb allikas ajalehele National Enquirer.

 

Kuuldused, et Chelsea Clinton‘i ja Marc Mezvinsky abielus on midagi valesti, on ringelnud sellest ajast saadik kui Marc end hästimakstud töökohast pangas lahti võttis ning kolmeks kuuks lumelauaga sõitmisele pühendus. Ilma naiseta. “Marc sõitis üksi suusakuurorti Jackson Hole Wyoming’is,” kirjutas Daily Mail. Samal ajal elas Chelsea üksinda paari korteris New Yorgis.

“Chelsea küsis ema ja isa käest, kas nad saaksid aidata tal abielu tühistada,” ütleb allikas ajalehele. “Ta on murest murtud kuid ei karda abielu lõpetada. Ta kahetseb siiralt, et Marc’iga abiellus.” Samal ajal eitavad paari sõbrad kuuldusi lahkuminekust ja väidavad, et “õnnelik paar on õnnelik”. Põhjus, miks Marc New Yorgi finantsmaailmas karjääri tegemise asemel lumelauaga sõitis, olevat olnud see, et ta pole veel pereloomiseks ja lastesaamiseks küps. Ka Bill ja Hillary Clinton on talle selles suhtes survet avaldanud. “Hillary tahab meelsamini vanaema kui president olla,” on Bill Clinton kunagi öelnud.

 Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service