Tallinn: Suur Kumumine

Neljapäev, 17. veebruar 2011 16:00, Kumu kunstimuuseum, Tallinn

Kunstimaastikumäng
17. veebruaril kell 16.00
Eesti kunsti- ja kultuuritempel Kumu kunstimuuseum saab viieaastaseks! Kumu sünnipäeva pärastlõunal ootame kõiki osa võtma põnevast, hasartsest ja harivast kogu Kumu haaravast orienteerumismängust, kus mõteldakse ja tehakse, otsitakse ja leitakse. Kumumine toimub Kumu aatriumis ja näitusesaalides, auditooriumis ja hariduskeskuses, poes ja raamatukogus, koridorides ja treppidel, isegi liftides ja tualetis ning annab vastused küsimusele „mis on Kumu?” Mängus võib osaleda individuaalselt või kuni viieliikmelise võistkonnaga.
Tule kumuma – võitjatele väärtuslikud auhinnad!
Õhtu lõpetuseks kõigile osavõtjatele pidu koos Kumuga!

Selleks et osa võtta ja auhindu võita, on vaja oma meeskond eelnevalt registreerida. Seda saab teha muuseumi kodulehel. Registreerida ja rohkem infot küsida võib ka helistades telefonil 602 6126 või kirjutades aadressil kumu.giid@ekm.ee.

Igale võistkonnaliikmele tuleb osta ka pilet.
Täispilet hind on 5,5 €, sooduspilet 3,2 €*.

*Sooduspilet kehtib õpilasetele, üliõpilastele, pensionäridele, invaliidile ja invaliidi saatjale, Eesti Kunstnike Liidu liikmetele, EV loomeliitude liikmetele, EV ajateenijatele, EURO 26, ISIC ja ITIC kaardi omanikele.
Eelkooliealistele sissepääs tasuta.

Kumumine toimub koostöös Event Masters’iga.

* * *

Mida tähendab sõna „kumumine”? Kui „KUMU” nimi on lühend sõnast „KUnstiMUuseum”, siis „kumumist” võiks mõista kui kunstimuuseumi avastamist läbi mängulise tegevuse, mida on mõnus teha koos pere, sõprade või töökaaslastega, aga miks ka mitte üksi.

„Suur kumumine” viiakse läbi koostöös üritusturundusfirmaga Event Masters, kel on selja taga mitu aastat praktikat nö „tavalise” kumumisega, mida nad on pakkunud eelkõige ettevõtetele meeskonnamänguna. Sünnipäevakumumise sisu on veidi teistsugune – oma teemalt muuseumikesksem ja Kumu inimeste poolt välja mõeldud. Iga võistkond saab mapi kumumise kaartidega, mida võib lahendada suvalises järjekorras. Kaardid koosnevad küsimustest, ülesannetest ja veidi fantaasiat nõudvatest loomingulistest väljakutsetest, mis suunavad võistkondi Kumus ringi liikuma ning annavad üheskoos vastuse küsimusele „mis on Kumu?“. Niisiis on kumumine ühtaegu orienteerumine ja mälumäng, detektiivi mängimine ja lihtsalt lõbus sagimine.

Kuni viieliikmeline võidumeeskond saab väärilise auhinna ja kõik osavõtjad on pärast mängu palutud Kumu sünnipäevapeole!
Mäng algab neljapäeval, 17. veebruaril kell 16.00 ja kumumiseks on aega kaks tundi ehk kuni muuseumi sulgemiseni, mil tuleb oma kaardid käest anda ja jääda lootma parimale tulemusele. Võidab mitte kiireim, vaid sisukaim võistkond. Võrdsete tulemuste korral on kaalukausiks loomingulisus ja häda korral fortuuna Kumu direktori näol.

Tule muuseumisse juba varem, sest kell 15.00 on võimalik Kumus kohtuda mitme tuntud eesti kunstnikuga, kes räägivad Kumust, endast ning oma töödest Kumu ekspositsioonis!

2006. aastal avatud Kumu on kaasaegne kunstimuuseum, kus lisaks näitustele toimub muudki põnevat. Siin saab tutvuda Eesti kunstiga 18. sajandist kuni tänapäevani ning nautida rahvusvahelisi näitusi, samuti aga kuulata loenguid ja kontserte, osa võtta põnevatest ekskursioonidest, programmidest ja ateljeetundidest, vaadata häid filme ja etendusi. 2008. aastal pälvis Kumu Euroopa aasta muuseumi tiitli.


Tags assigned to this article:
Kumu muuseumSuur kumumine

Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service