Reklaam:Vaatamata masule ning kõrgele piletihinnale on Vembu-Tembumaal pooletunnised järjekorrad

Vaatamata masule ning kõrgele piletihinnale on Vembu-Tembumaal pooletunnised järjekorrad

Ilusad suveilmad on meelitanud rahva Kurtnasse. Selles pole ka midagi imelikku, sest just seal asub üks Eesti lahedamaid kogu pere puhkepaiku – Vembu-Tembumaa.

Vembu-Tembumaal on huvitav nii suurel kui väikesel külastajal. Tegemist on Eesti suurima kogu pere lõbustuspargiga. Külastajate käsutuses on basseinid, vesiliumäed, batuudid, Tarzani rada, minigolf, kart- ja elektriautorada, mängutuba ja indiaaniküla. Lõbustuspargis saab sõita karusselliga, laste rongiga, põrkeautodega ja ATV-dega, tutvuda jäneste ning poniga. Kes soovib, saab ise grillida või toidutoast vemburgerit tellida. Soovi korral on olemas isegi saunad!

Vaatamata majandusraskustele, meelitasid ilusad suveilmad rahva nädalavahetusel Vembu-Tembumaale. Tuhanded lapsed ja täiskasvanud trallisid ringi ning nautisid tõenäoliselt meie suve ühte ilusamat suveilma. Vaatamata 225.- krooni maksvale piletile oli kassas ligi pooletunnine järjekord. “Alla meetri meestele” oli sissepääs tasuta. Muuseas, seda jälgiti väga täpselt. Kui laps ikka meetripulga alla ei mahtunud, siis tuli ka lapse eest täispilet välja käia. Oli vanemaid, kellel see lausa pisara silma tõi. Vembumaa on puhas ja tore koht, kuid piletiraha on siiski liiga suur. Terve perega minnes, peab lastega kaasasoleku eest välja käima ligi tuhat krooni. (perepilet on 600.- krooni ning kohvikutes kulub ka omajagu)

Sellegipoolest oli see üks tore päev! Minu 3-aastane tütar Estella teatas igatahes, et sinna tuleb kindlasti tagasi minna! 🙂


Tags assigned to this article:
Vembu-Tembumaa

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service